Apartamenty na Polanie 1

Serdecznie witamy Państwa na stronie WM Apartamenty na Polanie 1.

Monitoring w hali garażowej

Drodzy mieszkańcy.

Uprzejmie informujemy, że od trzech dni w hali garażowej funkcjonuje monitoring. Mamy nadzieję, że przyczyni się to do poprawy stanu bezpieczeństwa lub przynajmniej pozwoli Policji na skuteczniejsze ściganie sprawców przestępstw lub wykroczeń na terenie Wspólnoty. Zapis z kamer jest rejestrowany i automatycznie archiwizowany przez okres 7-10 dni. W chwili obecnej nie ma jeszcze możliwości podglądu kamer przez pracowników dozoru. Jednak w przyszłości będzie taka możliwość i ochrona będzie miała dodatkowe narzędzie do monitorowania bezpieczeństwa na terenie naszej Wspólnoty. Ze względu na koszty nie chcemy podłączać kamer do pomieszczenia, które na tą chwilę nie jest docelową dyżurką. Jak tylko Ekolan wybuduje odpowiednią infrastrukturę to natychmiast umieścimy monitory w pomieszczeniu ochrony.

W przyszłym tygodniu do systemu monitoringu zostaną włączone również strefy wejścia i windy. Fakt funkcjonowania  monitoringu zostanie również oznaczony odpowiednimi tablicami (naklejkami?)

W przypadku jakichkolwiek uszkodzeń mienia, kradzieży i innych zdarzeń prosimy o kontakt mailowy z Zarządem Wspólnoty. Natychmiast dokonamy archiwizacji materiałów i zapewnimy dostęp do zapisów z monitoringu uprawnionym służbom.

Zarząd WM ANP1