Apartamenty na Polanie 1

Serdecznie witamy Państwa na stronie WM Apartamenty na Polanie 1.

Spotkanie w sprawie drogi

Szanowni Mieszkańcy.

 

W imieniu wspólnot mieszkaniowych osiedli „Apartamenty na Polanie” oraz „Altoria” serdecznie zapraszamy na spotkanie w sprawie stanu technicznego oraz perspektyw budowy ul. Strzelców. Spotkanie odbędzie się w dniu 13 lutego 2013 r. o godz. 18 w sali nr 111 Wyższej Szkoły Administracji i Biznesu w Gdyni przy ul. Kieleckiej 7.

Wśród zaproszonych gości są przedstawiciele miasta (Prezydent, Radni Miasta, Radni Dzielnicy Mały Kack), Zarządu Dróg i Zieleni oraz deweloperów.

W trakcie spotkania chcielibyśmy poznać stanowiska wszystkich stron w sprawie przedmiotowej drogi. W ostatnim czasie pojawiło się szereg sprzecznych informacji oraz deklaracji w tej sprawie. Zarówno po stronie miejskiej, jak i deweloperów, padają zapewnienia o podejmowanych działaniach, spotkaniach i różnych propozycjach. Tymczasem mieszkańcy nadal nie widzą efektów tych działań. Wierzymy, że zorganizowane spotkanie będzie okazją do przedstawienia faktów oraz merytorycznej rozmowy. Pozwoli również na określenie planu dalszych działań zmierzających do wybudowania drogi prowadzącej do naszych domów.

 

Do dnia dzisiejszego otrzymaliśmy oficjalne potwierdzenie uczestnictwa od następujących osób: Danuta Reszczyńska – Radna Miasta Gdyni, Ireneusz Bekisz – Radny Miasta Gdyni, Katarzyna Kozłowska – Zarząd K. Hovnanian, Radna Małego Kacka, Grażyna Szymańska-Błaszczyk – Przewodnicząca Zarządu Dzielnicy, Julia Łaszkiewicz – Ekolan S.A., Piotr Sadowski – Grupa Inwestycyjna Hossa S.A. . Otrzymaliśmy również nieoficjalne informacje o obecności na spotkaniu przedstawicieli Prezydenta Miasta Gdyni (najprawdopodobniej Bogusław Stasiak – Wiceprezydent Miasta Gdynia) oraz Zarządu Dróg i Zieleni. O kolejnych osobach, które wyrażą chęć uczestnictwa w spotkaniu, będziemy informować na bieżąco. Jednocześnie informujemy, że do końca tygodnia przedstawimy szczegółowy plan spotkania.

 

Z poważaniem. Zarząd ANP1